Шоколад

Учені розробили смачний і корисний шоколад

allchoco.com

Молочному шоколаду додали користі за допомогою відходів з арахісу

Фахівці з Американського хімічного товариства створили шоколад, який буде корисним з наукової точки зору і при цьому смачним. Про це пише phys.org.

Учені відзначили, що молочний шоколад є найпопулярнішим у всьому світі через солодкий смак і кремову текстуру, проте це нездорова їжа. Темний шоколад має високий рівень фенольних сполук, які дають антиоксидантні властивості, але багато хто не любить його через гіркоту. Дослідники спробували створити одночасно корисний і смачний продукт. Вони додали до молочного шоколаду відходи шкірки арахісу, щоб підвищити його антиоксидантні властивості.

"Ідея цього проєкту почалася з тестування різних видів сільськогосподарських відходів на біологічну активність, зокрема шкірки арахісу, – каже Ліза Дін, доктор філософії, головний дослідник проєкту. – Наша первинна мета полягала в тому, щоб витягти фенольні смоли зі шкірки і знайти спосіб змішувати їх з їжею".

Коли виробники смажать і обробляють арахіс для виробництва арахісового масла, цукерок та інших продуктів, вони відкидають червону шкірку арахісу. Тисячі тонн шкірки арахісу викидаються щороку, але оскільки вони містять 15% фенольних сполук, вони є потенційною золотою жилою антиоксидантної біоактивності, впевнені вчені, адже антиоксиданти не тільки мають протизапальну дію, але і допомагають запобігти псуванню харчових продуктів.

Фенольні сполуки вдалося витягти, попередньо подрібнивши шкірку в порошок. Після цього вчені змішали порошок із шоколадом і перевірили смак на добровольцях. Вони приготували шматочки з різним вмістом фенолу. Унаслідок цього ніхто з добровольців не вгадав, де знаходиться звичайний молочний шоколад, а де з додаванням корисних речовин зі шкірки.

Крім арахісової шкірки, дослідники розглядають можливість використання кавовій гущі, чайного листя та інших харчових відходів, які містять фенольні сполуки.

Нагадаємо, три роки тому у Швейцарії вперше за 80 років винайшли новий вид шоколаду – рубіновий.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ