Падіння астероїда

Як насправді помирали динозаври – нове відкриття науковців  

Shutterstock

Приблизно 66 млн років назад сталося масове вимирання динозаврів, яке було спричинено зіткненням з великим астероїдом

Наукова спільнота продовжує вивчати деталі та обставини цієї катастрофи, зокрема у рамках нового дослідження. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Live Science.

Нещодавно в процесі дослідження було знайдено скам'янілості абелізаврів, які є давніми родичами тиранозаврів, виявлених у регіоні Північної Африки. Отримані дані дозволяють припустити, що динозаври на африканському континенті були знищені на піку свого розвитку, а їх зникнення відбулося миттєво через астероїдну загрозу.

Дослідження фокусувалося на аналізі скам'янілостей, знайдених у Марокко. Вони свідчать про те, що в екваторіальних регіонах динозаври не лише процвітали, але й розвивалися у різноманітні форми.

Ці відкриття можуть засвідчити, що ці давні хижаки були вирвані з життя на вершині свого розвитку. Також вчені припускають, що їхнє зникнення було раптовим, спричиненим космічною катастрофою, а не поступовим вимиранням через кліматичні зміни на планеті.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у США студент несподівано відкрив новий вид динозаврів.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ