Джонатан

Найстаріша наземна тварина на Землі відсвяткувала день народження – скільки їй виповнилося (фото)

Guinness World Records

"Всі ознаки нині вселяють у нас надію, що він доживе до третього століття"

Черепаха на кличку Джонатан, яка є найстарішою живою наземною твариною у світі, відсвяткувала свій 191-й день народження. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Книгу рекордів Гіннеса.

Щодо точного віку Джонатана нічого невідомо, але фахівці вважають, що він народився приблизно 1832 року. Це обумовлено тим, що у 1882 році тварину привезли з Сейшельських островів на острів Св. Гелени повністю зрілим, тобто тоді йому було щонайменше 50 років.

Це робить його найстарішою живою наземною твариною у світі та найстарішою черепахою у зареєстрованій історії. Середня тривалість життя цього виду становить приблизно 150 років.

За словами ветеринара Джо Голлінза, Джонатан вже втратив нюх і майже осліп внаслідок катаракти. Однак він зберіг гострий апетит.

"Раз на тиждень його, як і раніше, годують з рук, додаючи фрукти та овочі. Це не лише заповнює його калорії, а й забезпечує основними рушійними силами його метаболізму: вітамінами, мінералами та мікроелементами. У Джонатана хороше здоров'я і всі ознаки нині вселяють у нас надію, що він доживе до третього століття – якщо насправді він цього ще не зробив!", – додав він.

Раніше "Дивогляд" розповідав про секрети довголіття найстарішої собаки, яка нещодавно померла.

Дивіться також відео 5 каналу: Після фронту – власна справа! Колишній військовий відкрив ветеринарну клініку у Львові

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ