Косатки

"Мені не пощастило": у Португалії косатки атакували яхту з людиною на борту – відео

Shutterstock

Хижаки зруйнували та вирвали руль за 1 хвилину

У Португалії 9-метрову яхту переслідувала зграя з п'яти косаток, дві з яких атакували судно. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Mirror.

За словами досвідченого яхтсмена Фепа Філосероса, він зустрівся з величезними хижаками, коли плив біля узбережжя мису Вінсент (Португалія) і Руайан (Франція) у понеділок, 7 серпня. Йому було відомо про активність косаток у цьому районі, а тому він завчасно перевірив застосунок, який має інформацію про нещодавні зустрічі з косатками.

"Покинувши Лагос і, не дійшовши до мису Сент-Вінсент, я зупинився в Сагреші, щоб перевірити останні новини. Того дня не було жодних спостережень косаток, тому я пішов далі, але, на жаль, мені не пощастило", – поділився він.

Зазвичай моряки користуються акустичними пристроями, петардами чи іншими способами, щоб налякати косаток. Однак коли Філосерос зустрівся зі зграєю з п'яти косаток, він не встиг цього зробити.

70-річний чоловік спробував заглушити двигун або дати задній хід, але це не дало результатів.

"Руль був зруйнований за одну хвилину і вирваний. Вони також завдавали ударів по парних килах човна. Усього було п'ять косаток, але тільки дві нападали на човен. Я думаю, що це були молоді косатки. Якби вони насправді хотіли потопити човен, вони могли б легко це зробити. Не думаю, що це була їхня мета", – розповів він і зазначив, що довжина тварин становила 6-7 метрів.

Згодом Феп вирішив подати сигнал біди. На щастя, йому вдалося відпливти на 400 метрів ближче до мису, де глибина становить 25 метрів.

Вже за 15 хвилин на місце події прибув рятувальний катер, але косатки на цьому не зупинилися – вони продовжували ще близько 30 хв атакувати судно, яке буксирували назад до берега.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що люди врятували маленького тюленя, якого налякали косатки.

Дивіться також відео 5 каналу: Унікальний випадок для України! Двом дівчатам зробили пересадку серця. Який настрій у пацієнток?

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ