Ведмежа

На Закарпатті врятували миловидне ведмежа, яке прибилося до людей – фото

Ужанський національний природний парк / Facebook

Тварину відправлять до Європи

На Закарпатті природоохоронці врятували маленьке ведмежа, яке протягом кількох днів з'являлося у селі. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Ужанський національний природний парк.

16 квітня, на сам Великдень, староста села Домашин, розповів керівнику нацпарку, що протягом двох останніх днів мешканці села спостерігають появу малого ведмежати. Фахівці вирішили вилучити тварину для уникнення її загибелі.

"До села негайно виїхали співробітники відділу державної охорони природо-заповідного фонду, які забрали малюка до Великого Березного і передали його під опіку провідного наукового співробітника Парку Нелі Коваль", – йдеться у повідомленні.

Згодом малюка відвезли до реабілітаційного центру бурого ведмедя Національного природного парку "Синевир". Надалі запланований трансфер ведмежатка до європейського центру, який має досвід реабілітації таких тварин із подальшим їхнім поверненням в дику природу за місцем вимушеного вилучення. На це вже погодилася грецька недержавна організація ARCTUROS.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що одеський дельфінарій "Немо" потрапив у скандал, здаючи морських котиків в оренду постояльцям.

Дивіться також відео 5 каналу: рОСІЙСЬКА ЦЕРКВА ПРОТИ УКРАЇНИ | Машина часу

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ