Морський котик

Одеський дельфінарій "Немо" потрапив у скандал, здаючи морських котиків в оренду постояльцям – відео та реакція українців

Pixabay

У закладі спробували пояснити свою політику

В Одесі дельфінарій "Немо" став фігурантом скандалу, бо він здає своїм постояльцям в оренду морських котиків. Про це повідомляє "Дивогляд".

Для клієнтів готелю "Немо" з'явилася нова послуга – оренда тварин, зокрема морських котиків. З ними у номері людина може влаштувати фотосесію.

Це привернуло увагу громадськості після того, як блогерка зробила контент для соцмережі TikTok у люксовому номері готелю. Разом із нею на відео з'явився інший блогер, який був на ліжку поряд зі змученим морським котиком.

Українців закономірно обурила така політика дельфінарію, який звинуватили у живодерстві та поганому поводженні з тваринами. Своєю чергою, в "Немо" заявили, що морські котики дельфінарію – соціальні істоти, для яких спілкування з людьми є звичною частиною життя.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що Ломаченко привітав українців із Великоднем цитатою від рпц.

Дивіться також відео 5 каналу: рОСІЙСЬКА ЦЕРКВА ПРОТИ УКРАЇНИ | Машина часу

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ