Домашні улюбленці

В Іспанії декриміналізували зоофілію – що це означає

Shutterstock

За певних умов людину досі можуть притягнути до відповідальності за секс з твариною

В Іспанії члени Конгресу вирішили декриміналізувати сексуальні стосунки із тваринами. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Libertad Digital.

У 2015 році іспанський парламент включив до статті 337.1 Кримінального кодексу країни про "Злочини проти тварин" сексуальну експлуатацію, незалежно від того, чи були нанесені тварині серйозні травми чи ні. У той час зоофілія вважалася злочином, бо тварина, як і дитина, не здатна дати згоду на інтимні стосунки.

У разі порушення статті правопорушника притягували до відповідальності. Йому загрожувало покарання у вигляді тюремного ув'язнення від 3 місяців до року та позбавлення прав займатися торгівлею тваринами або тримати тварину вдома.

Однак, враховуючи прийняті цього місяця поправки, тепер кримінальним злочином класифікуються тільки ті дії, які завдають шкоди тварині та через які їй потрібне лікування. Інакше кажучи, за секс з тваринами каратимуть лише в тому випадку, якщо ті отримали травми. За подібне можуть ув'язнити на термін від 3 місяців до 1,5 року.

"Порушення статті каратиметься тюремним ув'язненням на строк від 3 до 16 місяців або штрафом від 6 до 12 місяців та покаранням у вигляді спеціальної дискваліфікації на строк від 1 до 5 років за зайняття професією, ремеслом або торгівлею, пов'язаними з тваринами та за володіння хребетними тваринами, яким поза передбаченими законодавством видами діяльності, у тому числі діями сексуального характеру, завдають шкоди, яка потребує ветеринарного лікування для відновлення його здоров'я", – йдеться у документі.

Також у новому законі передбачені штрафи у розмірі до 200 тисяч євро за розведення собак без держреєстрації та тюремне ув'язнення на строк 2 років за вбивство щура, який пробрався в будинок.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у Великій Британії ґвалтівник почав вважати себе жінкою і тепер може потрапити до жіночої в'язниці.

Дивіться також відео 5 каналу: ПОЛЕ ХОРОШИХ рОСІЯН: як українські армійці знищили близько 500 найманців

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ