Хом'як

У Гонконгу заражених коронавірусом хом'яків будуть "утилізувати"

Shutterstock

Разом із цим людей закликали не кидати тварин на вулиці, а також не цілувати їх

У Гонконгу державна влада вирішила "утилізувати" хом'яків, у яких буде виявлено коронавірус. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Washington Post.

Повідомляється, що загалом ковід було виявлено в одинадцяти зі 178 хом'яків, кроликів та шиншил, що мешкали у зоомагазині Little Boss. Учені мали за мету відстежити шляхи зараження коронавірусом від тварин після того, як на цей вірус перехворіли працівники закладу. У тому числі, серед постраждалих здебільшого були ті, хто чистить клітки гризунам.

В результаті працівники зоокрамниці попросили покупців повернути назад тварин, яких вони придбали незадовго до Різдва. Разом із цим було призупинено імпорт хом'яків.

Також людей закликали не кидати тварин на вулиці, а також не цілувати їх.

 

Разом із цим Міністр охорони здоров'я Гонконгу Софія Чан повідомила, що підтвердження того, що гризуни дійсно є переносниками хвороби немає. Це підтвердив й директор з сільського господарства, рибальства та охорони природи, доктор Леунг Сіу-фай

"Ми оцінили ризики, пов'язані з цими партіями, як відносно високі, і тому ухвалили рішення, що ґрунтується на потребах громадської охорони здоров'я. Ми закликаємо всіх власників домашніх тварин дотримуватися суворої гігієни при поводженні зі своїми вихованцями та клітками", – говорять фахівці.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що вчені назвали тварин, які найкраще допомагають пережити пандемію.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ