Бенні

Талановитий песик навчився грати у хокей та кататися на ковзанах – фото й відео

vegaskingbenny / Instagram

"Його координація краща, ніж у немовлят"

Колишня професійна фігуристка Шеріл ДелСангро забрала з притулку лабрадора на ім'я Бенні, якого вона навчила їздити на ковзанах і навіть грати у хокей. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на YouTube-канал The Dodo.

8-річного собаку вже планували приспати, але за день до цього ДелСангро встигла його врятувати та забрати до себе. Виявилося, що Бенні – дуже талановитий і вірний хлопчик.

"Я навчала дітей та дорослих кататися на ковзанах понад 20 років. Навіть змогла навчити цього свою доньку у віці 17 місяців. Тому я вирішила, що Бенні теж зможе освоїти цю навичку: адже його координація краща, ніж у немовлят", – поділилася жінка.

За словами фігуристки, лабрадор усього за день звик до ковзанів, на яких потім почав кататися. Це привернуло увагу гравців хокейної ліги Vegas Golden Knights, які зробили з песиком спільне відео.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що 11-річний хлопчик купає і прикрашає безпритульних собак, щоб їм було простіше знайти нову родину.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ