Порятунок канадського туриста

Справжні герої: дві собаки врятували у горах свого 71-річного господаря, який знепритомнів – як їм це вдалося (фото)

KESWICK MOUNTAIN RESCUE TEAM

Тварини почали діяти як команда

71-річний канадець і його дві собаки мандрували в англійському нацпарку гірськими стежками, але з невідомої причини чоловік несподівано знепритомнів. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на BBC.

Поряд з ним не було людей, лише його домашні улюбленці. Втім, собаки продемонстрували свій неймовірний розум і почали діяти командно – чорний ретривер побіг уперед стежкою, бо згадав, що нещодавно вони бачили там жінку.

А ось золотистий лабрадор залишився поряд з канадцем для охорони. На щастя, перша собака наздогнав туристку і почав гавкати та стрибати, щоб привернути її увагу.

Порятунок канадського туриста
Порятунок канадського туриста
Фото: KESWICK MOUNTAIN RESCUE TEAM

Це спрацювало – жінка пішла за ним, знайшла чоловіка та одразу зателефонувала рятувальникам. Команда останніх з 12 людей прибули на місце, але у той момент турист вже прийшов до тями та обіймався зі своїми песиками.

Фахівці допомогли їм спуститися до підніжжя гори, де були медики, які оглянули чоловіка. На думку рятувальників, 71-річному чоловіку дуже пощастило, що у нього такі чудові 4-лапі друзі.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, як 7-річний хлопчик годину плив до берега для порятунку своєї сім'ї, яку віднесло течією.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ