На Закарпатті з'явилися американські клопи

Спричиняють почервоніння та свербіж: відпочивальники Закарпаття страждають від нападу американських клопів

mukachevo.net

Позбутися цих комах непросто через їх міцний імунітет

У Закарпатті з'явився американський клоп-кровопивця, який кусає людей і залишає на їхньому тілі почервоніння. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Mukachevo.net.

Так, одними з перших про це розповіли відпочивальники, що перебували на озері в Дідові, що на Берегівщині. Вони зазначають, що почали помічати на своєму тілі дрібні укуси, які сильно сверблять. Вони не схожі на укуси комарів, оскільки є дещо більшими за розмірами. 

Фахівці виявили, що ці комахи відносяться до породи Corythucha ciliata - платановий клоп-кружевниця, найбільш поширений у Північній Америці. Ці істоти також були помічені в Румунії, Словаччині та Італії. 

Зазначається, що організм людей по-різному реагує на укуси клопів. Одним з найпоширеніших симптомів є дерматоз. 

Позбутися цих комах не просто через їх міцний імунітет. У цьому вам не допоможе звичайна хімічна речовина проти небажаних комах. 

"У власній екосистемі вони еволюціонували разом з іншими комахами, а також бактеріями та вірусами, які контролюють та утримують ці популяції у межах норми. У нових районах у цих комах немає власних ворогів, тому популяція не тримається під контролем. Єдиний вихід – це чекати коли з'явиться місцевий вид бактерій, комах або птахів, які будуть використовувати цих клопів у якості їжі", – розповідає румунський біолог.

Фахівці радять бути обережними у регіонах, на які поширюється даний вид клопів та дотримуватися певних правил. Зокрема, не варто зайвий раз торкатися місця укусу, а тим паче чесати його. Так ви можете уразити його бактеріями.

Щоб зменшити свербіж – протріть цю зону водою та милом. За необхідності можна випити антигістамінні ліки.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у Росії помітили "комариний смерч".

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ