Морж

Заснув і перетнув океан: в Ірландії вперше в історії помітили моржа – відео

Shutterstock

Науковець шокований появою твариною у цій місцевості

Місцевому жителю графства Керрі (Ірландія) Алану Хуліхану та його 5-річній доньці Муйренн вдалося вперше помітити моржа на цих територіях. Про це повідомляє Independent.

Родичі просто прогулювались узбережжям і неочікувано побачили гігантську тварину, яка вилізла з води. Батько розповів, що його доньці вдалося першій помітити моржа.

За словами чоловіка, розміри арктичного гостя можна порівняти з биком або коровою. Спочатку він подумав, що бачить тюленя, але з часом зміг помітити бивні.

Наступного дня чоловік знову відвідав цей берег, але морж зник. Тим не менш, 5-річна дівчинка вже встигла дати тварині ім'я – якщо перед ними була самка, то її назвуть Ізабель, а якщо самець – Ціан.

Морській біолог і директор місцевого океанаріуму Кевін Фланнері розповів, що це відео – перша задокументована поява моржа в цій місцевості.

"Це неймовірно. Це перше підтверджене спостереження моржа. Наскільки я розумію, це поодинокий випадок... Я не бачив такого раніше", – розповів експерт.

Окрім цього, експерт поділився своєю теорією щодо того, як ця тварина могла опинитися на узбережжі в Керрі. За його словами, він прибув з Арктики. Морж міг просто заснути на крижині, на якій його "віднесло занадто далеко".

"Зараз він буде неабияк втомленим і голодним... З ними зазвичай таке буває: вони засипають на крижині, а потім їх відносить з Арктики", – стверджує Фланнері.

Також він звернувся до місцевих людей, щоб ті не турбували тварину, бо їй треба набратися сил.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що в Англії хочуть випустити на волю рідкісного чорного носорога.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ