Рідкісний птах

У США виявили рідкісного птаха з ознаками самця та самки – фото

Daily Mail

Дослідники описали це як "зустріч з єдинорогом"

В американському штаті Пенсільванія дослідники природничого заповідника  Паудермілл виявили рідкісного птаха – червоногрудого кардинала. Тіло птаха розділено смужками навпіл на чоловіче та жіноче. Про це пише Daily Mail.

Зазначається, що для цього виду птахів типовий статевий диморфізм: у самців та самок різний колір пір'я. Пір'я на крилах самців – чорне, а під крилами та на грудях – рожеве. А у самок крила – коричневі зверху та жовті з нижнього боку. На їхній грудині плям нема. 

Рідкісний птах
Рідкісний птах
Фото: Daily Mail

У виявленого кардинала також було червоне пір'я під правим крилом та жовте – під лівим. Таке явище називається двостороннім гінандроморфізмом. За словами дослідників, така аномалія розвитку організму має ознаки різних статей. 

"Уся команда була стурбована, коли побачила поруч таку дивину. Один з них описав це як зустріч з єдинорогом", – зазначила керівниця програми Енні Ліндсі. 

Раніше учені з'ясували, яким чином можна спілкуватися з котами за допомогою очей.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ