Загадкове створіння

На узбережжі США виявили рештки загадкового створіння із щупальцями – фото

Фото livescience.com

Раніше у цій затоці вчені такого не бачили

Залишки загадкового створіння, викинуті на берег острова Відбі в американському штаті Вашингтон, спантеличили фахівців. Про це пише LiveScience

Мешканець острова Рон Ньюбері знайшов створіння завдовжки 1 м, коли рибалив біля затоки. Воно мало багато щупалець та на момент вилову вже було мертвим. Пізніше відлив забрав його із собою, проте рибалка зробив знімки, якими поділився у Facebook та Instagram. Ньюбері сподівався, що люди зможуть підказати, що саме той знайшов. 

Загадкове створіння_1
Загадкове створіння_1
Фото: Фото livescience.com

Знімками зацікавилися експерти з океанаріума в Сіетлі, Вашингтонського університету, Національного управління океанічних досліджень та Смітсонського інституту. Вони вважають, що створіння схоже на малодослідженого семирукого восьминога. 

Раніше таких створінь ніколи не бачили в затоці або біля берегів штату Вашингтон. Частіше цей вид можна зустріти в Атлантичному океані. 

Семирукі восьминоги – один з найбільших їхніх видів. Їхня довжина становить 3,5 м. Попри назву, восьминіг має вісім щупалець. Щоправда, одне з них він використовує для розмноження. 

Раніше учені підтвердили, що ворони мають свідомість. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ