Toyota RAV-4

Які авто купували українці у травні – ТОП-5 марок і головний бестселер

http://www.motortrend.com/

Лідером ринку нових автомобілів залишається японська марка

У травні українці зареєстрували понад 5,5 тисяч нових легкових автомобілів, що на 8% більше, ніж у травні минулого року. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на дані Укравтопрому.

Порівняно з попереднім місяцем активність на автомобільному ринку знизилася на 4%. Однак, у порівнянні з травнем 2021 року попит на нові легкові автомобілі впав на 35%.

Лідером ринку нових автомобілів залишається японська марка Toyota. У травні українці зареєстрували 928 автомобілів цієї марки.

На другій позиції знаходиться Renault із 440 зареєстрованими одиницями, а третє місце посідає BMW з показником у 418 авто. У ТОП-5 також увійшли Volkswagen з 389 авто та Skoda з 318.

Найпопулярнішим автомобілем місяця став кросовер Toyota RAV-4, який у травні знайшов 475 нових власників. Загалом з початку року українці зареєстрували 27,7 тисячі нових легкових автомобілів, що на 29% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що на українських АЗС скоро можуть злетіти ціни.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ