Tesla Model Y

"Хто шукає – той знаходить": слідчий з Дніпропетровської області розповів, як придбав Tesla Model Y за 10 тис грн

відкриті джерела

Вартість автомобіля на вторинному ринку розпочинається від $30 тис

Заступник начальника відділу розслідування злочинів у сфері транспорту слідчого управління ГУНП в Дніпропетровській області Валентин Серединський задекларував право користування автомобілем своєї дружини Tesla Model Y, вартість якої становить 10 тис грн, передає "Дивогляд" із посиланням на "Слідство.Інфо".

Повідомляється, що Анна Серединська начебто придбала електрокар Tesla Model Y 2022 року випуску. Зазначена вартість у договорі купівлі-продажу рухомого майна становить 10 тис грн. При цьому вартість автомобіля на вторинному ринку розпочинається від $30 тис.

Журналісти "Слідство.Інфо" звенулися до власниці авто, однак жінка зазначила, що нічого не знає про заповнення чоловіком декларацій і не розуміє, чому у документі вказана вартість 10 тис грн.

Тоді журналісти зателефонували самому Валентину Серединському і попросили пояснити таку низьку вартість транспортного засобу, а також поділитися контактами продавця. Правоохоронець порадив переглянути майданчики онлайн-оголошень для продажу автомобілів і заявив, що "хто шукає – той знаходить".

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що "підприємець" зі Львова передавав до рф автомобілі Rolls Royce і Maybach.

 

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ