чат-бот ChatGPT компанії OpenAI

Перевірте, чи загрожує вам ШІ: ChatGPT назвав 20 професій, у яких він може замінити людей

engadget.com

Є працівники, яких ШІ може замінити з імовірністю 95%

Чат-бот мовної моделі GPT-4o від компанії OpenAI назвав професії, які він зможе замінити. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на публікацію в соцмережі Х.

Було складено дві таблиці: перша показує, в чому нейромережа перевершує людей і з якою ймовірністю вона замінить кожну професію. Друга таблиця відображає професії, з якими GPT-4o поки що не може конкурувати з людиною.

Виявилося, що з імовірністю 95% GPT-4o зможе замінити "фахівця з введення даних", оскільки ШІ "швидший, точніший, невтомний і може працювати без перерв цілодобово", на відміну від людини. Також під загрозою заміни знаходяться працівники телемаркетингу, служби підтримки, копірайтингу, рерайтингу, коректури та інших рутинних професій.

Водночас чат-бот, за його власними словами, не здатний замінити такі професії, як "креативний директор". Причина полягає у відсутності у нього унікальних творчих здібностей, далекоглядності та вміння надихати команди. Нейромережа також не може замінити психотерапевтів, хірургів, вчителів, акторів і пожежників.

Загалом, для людей, які мають прикладні професії, поки що немає причин для хвилювання, бо ШІ не може оволодіти унікальними вміннями та навичками, а також це обумовлено необхідністю фізичної роботи.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що тепер ChatGPT можна користуватися без реєстрації, але це має свої недоліки.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ