Джонні Вактор

Актор зі "Світу Дикого Заходу" трагічно загинув на вулиці Лос-Анджелеса – як це сталося

johnnywactor / Instagram

"Це не просто талановитий актор, відданий своїй справі, але й справжній взірець для тих, хто його знав"

Американський актор Джонні Вактор, відомий за своїми ролями в серіалах "Головний госпіталь", "Світ Дикого Заходу", "Торнадо" та інших проєктах, трагічно загинув. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Variety.

Виявилося, що його застрелили злочинці на вулиці Лос-Анджелеса 25 травня. Правоохоронці повідомили, що вночі було зафіксовано трьох невідомих осіб, які намагалися викрасти деталь з автомобіля актора.

Джонні намагався перешкодити крадіжці та отримав смертельне поранення. Його мати зазначила, що Вактор не провокував конфлікт, а трагедія сталася за кілька секунд, після чого нападники зникли з місця події.

Актор був швидко доставлений до лікарні, але лікарі не змогли врятувати його життя. Джонні було 37 років. Великої втрати зазнали матір Скарлет, а також брати Ленс та Грант. Смерть актора підтвердив його агент. Розслідування триває. 

"Джонні Вактор був неймовірною людиною. Це не просто талановитий актор, відданий своїй справі, але й справжній взірець для тих, хто його знав. Він вирізнявся своєю наполегливістю та ніколи не падав духом. Під час злетів і падінь у складній професії він завжди тримав планку і продовжував удосконалюватися. Наш час з Джонні був привілеєм, який ми б побажали кожному. Він буквально віддав би вам свою останню сорочку. Після більш ніж десяти років разом він назавжди залишить сум у наших серцях", – заявив агент.

Відомо, що Джонні Вактор вперше з'явився на телебаченні у драматичному серіалі "Армійські дружини", де він грав з 2007 по 2009 рік. Згодом актор став відомим завдяки ролі Брандо Корбіна у серіалі "Головний госпіталь". Він також брав участь у таких серіалах, як "Думати як злочинець", "За вовчими законами", "Пожежна частина 19" та інших проєктах.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що популярний український артист став жертвою шахрайства.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ