Жінка користується ноутбуком

Який вигляд матимуть дистанційні працівники через 25 років – зображення від ШІ

Shutterstock

Дистанційна робота пов'язана зі серйозними загрозами

Штучний інтелект згенерував зображення щодо того, який вигляд можуть мати через 25 років люди, що працюють віддалено. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Lad Bible.

Після пандемії COVID-19 багато людей в усьому світі перейшли на дистанційний або гібридний формат роботи. Попри всі переваги, фанати такого режиму роботу можуть змінити свою точку зору, якщо побачать згенеровану штучним інтелектом модель на ім'я С'юзен.

За словами фахівців, дистанційна робота характеризується серйозними загрозами. Зокрема, поганим зором, "технічною шиєю", запаленими очима, поганою поставою та швидким набиранням зайвих кілограмів.

"Від зниження соціальної взаємодії та відсутності належних вправ до згорблених плечей і цифрової напруги очей – С'юзен описує численні фізичні наслідки того, що години, проведені за ноутбуком, можуть несвідомо зробити з вашим здоров'ям", – розповів представник DirectApply, яка поділилася зображеннями С'юзен.

Раніше "Дивогляд" повідомляв, що мільярдер Гейтс розповів, що дозволить людству перейти на 3-денний робочий тиждень.

Дивіться також відео 5 каналу: Історії про відьом, опришків та Івана Франка! Інтерактивне підземелля у Ратуші Івано-Франківська

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ