Pet Pack for Ukraine

Для допомоги Україні: Blizzard та Міла Куніс продають набір World of Warcraft

World of Warcraft

Просувати проєкт допомагає Міла Куніс

Компанія Blizzard у співпраці з BlueCheckUkraine запустили набір з тваринами у відеогрі World of Warcraft, отриманий прибуток від якого передадуть на гуманітарну допомогу України. Про це повідомляє "Дивогляд".

У просуванні цієї співпраці допомагає акторка Міла Куніс. Сам Pet Pack for Ukraine є тимчасовим набором з петами Sunny та Flurky, які мають колір прапора України. Автори ідеї створили спеціальні версії петів, які геймери можуть отримати тільки в рамках цієї тимчасової акції.

"Приєднуйтесь до Міли Куніс у підтримці BlueCheck та їхньої місії з надання гуманітарної допомоги Україні, яка постраждала від війни. Придбайте спеціальний, обмежений у часі Pet Pack для України, і ми пожертвуємо всі кошти від його продажу на цю важливу справу", – розповіли у Blizzard.

Також слід зазначити, що BlueCheckUkraine передає кошти гуманітарним організаціям і є ініціативою зірки Голлівуду Лієва Шрайбера. Своєю чергою, останні евакуйовують дітей-сиріт, надають меддопомогу, притулок людям та іншими способами допомагають українцям.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що актор Джордж Клуні закликав ліквідувати терористів із ПВК "вагнер" і згадав про Україну.

Дивіться також відео 5 каналу: Юрій Горбунов ВІДМОВИВСЯ ВІД ДЕРЖАВНИХ ГРОШЕЙ НА СЕРІАЛ. Каже, зберуть із інших джерел

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ