ЗСУ, військові, Збройні Сили України

В Україні цифровізують військово-лікарську комісію

відкриті джерела

"Наші військові гідні отримувати людяні послуги"

Очільник Мінцифри Михайло Федоров розповів, що в Україні планують провести реформи процесів військово-лікарської комісії (ВЛК), зокрема цифровізувати дані процедури. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на його Facebook.

"Зараз процеси ВЛК зовсім не цифровізовані. Поранені бійці вимушені проводити час у чергах, ходити до різних інституцій, збирати купу паперових документів. І це все для того, щоб підтвердити поранення"

Наразі Мінцифри, Міноборони, МОЗ, Мінветеранів, Мінсоцполітики розробили план з цифровізації військово-лікарської комісії. Федоров стверджує, що завдяки електронному документообігу вдасться скоротити черги та знизити навантаження на поранених бійців.

"Це – лише невелика частина з того, що потрібно цифровізувати у військовій сфері. Наші військові гідні отримувати людяні послуги. Саме завдяки їм можемо далі працювати та цифровізувати"

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у Мінцифри поділилися подробицями щодо повісток у "Дії".

Дивіться також відео 5 каналу: "2-3 МІСЯЦІ", МІЛЬЙОН ЧМОБІКІВ та НАСТУП рОСІЇ: чи достатньо в окупантів сил? | Холодна-Машовець

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ