KRAINA 225

Натхненний літаком Ан-225 "Мрія": український дизайнер показав проєкт вітчизняного електроавто – фото

Max Shkinder / Facebook

Проєкт "спрямований на дослідження та експерименти"

З'явився концептуальний проєкт вітчизняного електромобіля преміум-класу за назвою KRAINA 225 від українського дизайнера Максима Шкіндера. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на його Facebook.

Шкіндер, який наразі є частиною команди популярного британського автовиробника McLaren, поділився своїм баченням вітчизняного електромобіля преміум-класу. Проєкт за назвою KRAINA 225 натхненний легендарним літаком Ан-225 "Мрія". Його технічні характеристики відсутні, бо наразі його реалізували лише у вигляді 3D-рендеру.

"Ми об'єднали зусилля з іншими талановитими фахівцями з України, які працюють за кордоном в автомобільних та IT компаніях, щоб показати, на що здатний колективний розум. Ідеологія KRAINA 225 полягала в тому, щоб об'єднатися як група однодумців у спробі створити український електромобіль з конкурентоспроможним дизайном, який бере натхнення у місцевому промисловому спадку, такому як літаки Антонова та Державне космічне агентство України в Дніпрі. Це некомерційний, суто концептуальний проєкт, спрямований на дослідження та експерименти", – йдеться у повідомленні.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у Києві з'явиться новий музей ретро авто та мототехніки.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ