iPhone

Нове оновлення iPhone робить його "непотрібною цеглиною" – як захистити свій смартфон

Shutterstock

Користувачі скаржаться на втрату зв'язку та інші проблеми

Компанію Apple розкритикували за нову версію ОС 14.7.1, яка завдає шкоди iPhone. Наразі фахівці не знають, як вирішити цю проблему. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на 9to5mac.

У липня цього року американська компанія випустила iOS 14.7.1 для своїх смартфонів. Фахівці хотіли завдяки йому усунути деякі помилки (розблокування Apple Watch і баги у системі безпеки), але у підсумку все стало лише гірше.

За словами власників iPhone, які встановили оновлення, їх смартфони залишаються без зв'язку. На екрані написано "Немає мережі", внаслідок чого користувачі не можуть скористатися телефоном і мобільним інтернетом.

Ця проблема зустрічається як у "старих" iPhone (моделі 6s, 7 і 8), так і більш сучасних (модель 11 та інші). У деяких користувачів iPhone не лише залишається без зв'язку, але й зникає сторінка у налаштуваннях за назвою "Стільниковий зв'язок".

Наразі фахівці зі служби підтримки не знають, як боротися з цією проблемою. Є припущення, що виправити ситуацію можна, якщо "знести" оновлення. Звісно, якщо користувач ще не встановив версію ОС 14.7.1, то йому краще зачекати, доки в Apple не вирішать цю проблему.

До речі, "Дивогляд" повідомляв про те, що в України можуть відключити сотні тисяч смартфонів.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ