Електрокар

Електрокари дорожчі в обслуговуванні, ніж традиційні автомобілі – експерти

Shutterstock

Є думка, що електромобіль – кращий засіб для пересування, але все не так однозначно

Фахівці провели дослідження та виявили, що середня вартість обслуговування електромобіля вище, якщо порівнювати з традиційними машинами. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Truth About Cars.

Багато людей чули популярну думку, що електромобіль – кращий засіб для пересування. Однак, деякі експерти вважають, що все не так однозначно.

Зокрема, інколи виробники електромобілів обіцяли, що їх товари знизять витрати на обслуговування, але отримані дані вказують на те, що власникам цих транспортних засобів доводиться більше витрачати, ніж тим, хто користується традиційними машинами.

Аналітики вивчили інформацію про 19 млн авто та дізналися, що обслуговування електрокара обходиться в 2,3 рази дорожче, ніж їх аналога на бензині. Також електромобілі частіше ламаються.

Цікаво, що електрокар вимагає великих витрат лише протягом перших 6 місяців використання, а потім ця потреба зменшується.

Тим не менш, все одно не виходить компенсувати гроші, пов'язані з витратою на заміну батареї. Згідно статистиці, сучасні моделі кожного року втрачають близько 2,5% свого максимального заряду, тому є велика вірогідність потреби у заміні батареї через 8-10 років.

На думку фахівців, багато проблем електрокарів зникнуть після переходу компаній на виробництво транспортних засобів альтернативних джерелах енергії. На даний момент для ремонту електромобіля треба у 1,5 рази більше часу, ніж для бензинової моделі, а витрати на робочу силу – у 1,3 рази більше.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що автомобілі Porsche комплектуватимуть фальшивими чіпами.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ