Новий хромбук Samsung

Samsung показав перший в історії надтонкий хромбук – фото

Samsung

Ціна стартує від 550 доларів

У компанії Samsung представили Samsung Galaxy Chromebook 2, який є першим у світі хромбуком з екраном QLED. Про це повідомляє ITC.ua.

Ціна надтонкого хромбука преміум-класу, який створили за програмою Intel Project Athena, починається з 550 доларів. Новинка є оновленням іншої моделі Galaxy Chromebook, яка з’явилася в минулому році.

Попередник характеризувався недостатньою автономністю, слабкою системою охолодження и високою ціною. В компанії врахували ці фактори, коли розробляли нову модель.

Остання отримала оновлений дизайн, поліпшені характеристики и привертає увагу перш за все своїм екраном, бо Samsung Galaxy Chromebook 2 став першим хромбуком з екраном QLED діагоналлю 13,3 дюйма.

У цій моделі застосовують сенсорну панель, роздільна здатність якої 1920×1080 пікселів. Для порівняння, попередня модель отримала OLED 4K UHD екран. Однак це недивно, адже сучасна модель буде коштувати 550 доларів, а попередню Samsung продавав щонайменше за 1000 доларів.

Базову версію нового хромбука побудовали на базі енергоефективного 15-ватного Intel Celeron 5205U (2 ядра/2 потоки, 1,9 ГГц) з 4 ГБ ОЗУ і 64 ГБ флеш-пам'яті. Якщо доплатити 150 доларів, то гаджет буде мати більш продуктивний чип – Intel Core i3 10110U (2 ядра/4 потоки, 2,1/4,1 ГГц), 8 Гб ОЗУ і 128 ГБ флеш-пам'яті.

У продажу Samsung Galaxy Chromebook 2 з’явиться в США в березні цього року.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що iPhone 13 не випустять у 2021 році.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ