Автобус у Канаді

У Канаді вперше запустили автобусний маршрут без водія

CBS

Швидкість транспорту становитиме 25 км/год

Канадський уряд у тестовому режимі запустить автобусний маршрут в Оттаві, яким курсуватимуть безпілотні машини. Про це пише CBC News.

"Протягом 10-денного випробування шатл моделі EX10, розроблений компанією EasyMile, рухатиметься маршрутом завдовжки 1,5 км із чотирма зупинками на території урядового кампуса", – йдеться у виданні.  

Через епідемію коронавірусу новий винахід буде перевозити тільки працівників урядового кампуса та учасників випробувань. 

Автобус рухається зі швидкістю 25 км/год. Транспорт здатен самостійно визначати для себе перешкоди. Проте у салоні поки що є водій, аби за потреби взяти керування на себе. 

"Випробування покликані визначити, як шатл працюватиме в умовах справжньої дорожньої ситуації, а також оцінити інші аспекти: наприклад, роботу батарей живлення чи доступність транспорту для людей з обмеженими можливостями", – пише ЗМІ. 

Як повідомляє директор з питань інновацій міністерства транспорту Джим Лотроп, успішні показники допоможуть відкрити дорогу для технічних новацій. 

"Якщо подивитися у перспективу, то успіхом стане отримання цінних даних та знань, необхідних для реалізації більшої кількості подібних пілотних проєктів", – наголошує він. 

Раніше у Словаччині створили автомобіль, що перетворюється на літак.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ