Літак-автомобіль

У Словаччині створили автомобіль, що перетворюється на літак – фото

Daily Mail

Він може набирати швидкість до 200 км/год

Компанія Klein Vision анонсувала літальний апарат, що здатен проїжджати близько тисячі кілометрів за раз, а також трансформуватися в літак. У рамках випробувань транспорт піднявся в небо на висоту понад 450 метрів. Про це пише Daily Mail.

Такі дії він виконав двічі. Для польоту необхідна злітно-посадкова смуга довжиною 30 метрів. Авто може набирати швидкість до 200 км на годину. 

Компанія-розробник Klein Vision зазначає, що автівка важить понад тисячу кг, а також може брати додаткові навантаження до 200 кг. Завдяки габаритам машину можна паркувати на будь-якому місці для паркування. 

Літак-автомобіль
Літак-автомобіль
Фото: Daily Mail

Машина вміщує двох пасажирів. Вона має двигун BMW 1,6 л та 140 кінських сил. Модель має крила, що розкриваються, та один пропелер у задній частині. Крила складаються, коли авто перебуває у дорозі. 

Літак-автомобіль
Літак-автомобіль
Фото: Daily Mail

Вже у наступному році машину майбутнього можна буде побачити на дорозі або у повітрі. Розробники вважають, що він чудово підійде для подорожей та може використовуватися як таксі. Також компанія зазначає, що проєкт розробили так, аби пілоту було доступне авто без підготовки. 

Раніше Дивогляд показав, який вигляд матимуть повітряні автомобілі майбутнього. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ