перевірка на міцність iPhone 12 Pro

Шкребки, порізи і удари: блогер показав, що сталося з новим iPhone 12 Pro після перевірки на міцність – відео

скріншот

Чоловік добряче перевірив новенький смартфон

Американський блогер Зак Нельсон протестував на міцність смартфон iPhone 12 Pro.

Для початку експериментатор спробував залишити на дисплеї смартфона подряпини за допомогою спеціального інструмента. Екран телефона виявився доволі міцним, і подряпини на ньому з’явилися лише на шостому рівні жорсткості інтструмента.

Нельсон також перевірив, наскільки добре тримається фарба на сталевому корпусі. Він пошкріб рамку канцелярським ножем, і фарба дуже легко злущилася. Окрім того, ніж залишив подряпини на захисному склі потрійної камери.

Далі блогер спробував пропалити дисплей айфона за допомогою запальнички, але видимих пошкоджень вогонь не завдав.

Не вдалося пошкодити телефон і після того, як Зак спробував зігнути його руками. Однак автор звернув увагу на те, що вбудований у корпус магніт притягує дрібні металеві предмети. Це і дрібні часточки пилу, що збираються на панелі, з часом можуть залишати дрібні подряпини і потертості.

Раніше на міцність  iPhone 12 і 12 Pro перевірила американська страхова компанія Allstate. Експерти компанії зняли відео, на якому кидають телефони з висоти близько 10 см на дисплей, бокову рамку і задню панель.

iPhone 12 пережив падіння на екран, проте отримав невеликі відколи на передній панелі і бічний рамці. При падінні на задню панель і бічну рамку пристрій майже не постраждав, і отримав лише незначні подряпини.

Що ж до iPhone 12 Pro, то він виявився менш стійким до ударів і провалив перевірку. Під час падіння на фронтальну і задню панелі дисплей і задня поверхня флагмана отримали серйозні пошкодження - на корпусі були великі тріщини і відколи. А от після бокового падіння апарат практично не постраждав, якщо не зважати на подряпини на металевій рамці.

Експерти зазначили, що iPhone 12 виявився найміцнішим з усіх смартфонів, які вони тестували.

Нагадаємо, компанія Apple нову лінійку iPhone 12 представила на презентації 12 жовтня. В Україні моделі iPhone 12 та iPhone 12 Pro надійдуть у продаж 30 жовтня.

Раніше експерти назвали головний недолік у роботі iPhone 12.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ