Ольга Бєлькова
Ольга Бєлькова Facebook

Жоден народний депутат не здатен повністю розібратися у законопроєкті №1210 – Бєлькова

  Читайте по-русски
  Найскандальніший блок законопроєкту №1210 – щодо оподаткування ЗРС – доручено Олександру Дубинскому, якого називають дуже близьким до Ігоря Коломойського

  Законопроєкти №1210 і №1210-1, якими передбачено внесення змін до Податкового кодексу, є настільки великими і зачіпають таке широке коло питань (законодавство антиВЕРЅ, трансферне ціноутворення, оподаткування продажу вживаних речей, ставки ренти для ЗРС і акцизи на цигарки, тютюн для нагрівання), що майже ніхто з парламентаріїв, навіть у профільному комітеті, не зможе охопити своєю увагою і зрозуміти документи повністю. Про це 112.ua розповіла членкиня податкового комітету ВР Ольга Бєлькова.

  "Для такого величезного законопроєкту немає людей, які розуміються на всьому… Я розуміюся на якійсь одній частині, мої колеги – ще на одній частині", – розповіла вона.

  Примітно, що в комітеті найскандальніший блок – щодо оподаткування ЗРС – було доручено заступнику голови податкового комітету Олександру Дубинскому, якого в ЗМІ називають дуже близьким до Ігоря Коломойського.

  Крім того, Дубинський ніколи не був відомим як фахівець з податкового законодавства. Він здобув популярність як ведучий програм "Гроші" та "Українські сенсації" на каналі "1+1". У часи протистояння Коломойського з попередньою владою Дубинський у своїх програмах активно захищав олігарха і створював "потрібну картинку" – критикував керівництво Нацбанку та п'ятого президента Петра Порошенка.

  У матеріалі відзначається, що нині Дубинський із "дуже багатого журналіста" вмить перетворився на "дуже впливового парламентарія": займає керівний пост у податковому комітеті, його делеговано до конкурсної комісії з відбору незалежних членів наглядових рад державних банків – серед яких і націоналізований у Коломойського "ПриватБанк".

  Отримати коментар у самого Дубинського журналістам не вдалося, хоча він "обіцяв це зробити", але потім ігнорував дзвінки та СМС.

  Попередній матеріал
  "Це вибори за сценарієм Кремля": Безсмертний оприлюднив текст про реалізацію "формули Штайнмаєра"
  Наступний матеріал
  В аеропорту Луганська спостерігачі ОБСЄ виявили 39 одиниць важкого озброєння
  Теги: