Завалився найбільший в Україні вантажопідйомний кран

  Надзвичайна подія на місці будівництва Подільського мосту. Об 11-й ранку завалився найбільший в Україні вантажопідйомний кран "Захарій". Обійшлося без жертв. Чому сталася аварія і які збитки - з`ясовує спеціальна комісія. За даними МНС, конструкція могла упасти у воду під час буксирування - кран переправляли на зимівлю. Водночас, потерпілі кажуть, що виконували на ньому зварювальні роботи. А у Мінекології ствержують - через аварію у Дніпро потрапили нафтопродукти - бензин і мазут із "Захарія".

  Сергій розповідає про ранкову пригоду. У цей час він разом із товаришем зварювали конструкції на понтоні. У цей час на крані "Захарій" було шестеро робітників. Однієї миті усі опинилася у Дніпрі.

  Поки робітники гріються від холодної води, керівництво будівельної компанії, що зводить Подільсько-Воскресенський міст, завзято спілкується телефоном. Надавати будь-які коментарі навідріз відмовляється.

  Сергій Салагар, власник крану: "Такая трагедия, какое общение может быть".

  Єдину інформацію можна отримати від рятувальників.

  Андрій Онищенко, начальник прес-служби ГУ МНС України у Києві: "Надійшло повідомлення, що сталося падіння вантажного крану "Захарій", який був задіяний для будування моста через гавань. На понтоні даного вантажного крану знаходилося вісім осіб. П’ять із них самостійно, вони були доставлені на берег, виплили, трьох - за допомогою рятівників, їх врятували".

  За словами медиків, урятовані знаходяться у задовільному стані. Усі від госпіталізації відмовилися. Проте про аварію розмовляти теж не воліють. Про їхній пережитий страх та шок розповідають рятувальники.

  Наразі причину падіння крану не називають. На місці події працює слідчо-оперативна група. До її складу увійшли представники заводу "Ленінська кузня", де виготовили єдиного в Україні крана-велетня. За версією виробника - конструкція упала через порушення правил експлуатації.

  Поставити крапки над "і" мають експерти. Утім коли це буде - поки що невідомо. Неясно і коли кран-велетень піднімуть з Дніпра. У повітрі зависло і питання будівництва Подільського мосту. Адже міська влада обіцяла звести перехід до футбольного Євро.

  Олена Махно та Альона Сорокіна, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Новий прем`єр Італії здобув підтримку обох палат парламенту
  Наступний матеріал
  Вбивць собак судитимуть за пропаганду насильства
  Теги: