Проєкт закону про Держбюджет на 2020 рік
Проєкт закону про Держбюджет на 2020 рік 5 канал

Законопроєкт 1210 підкладе "свиню" українській економіці – Ніколаєнко

  Читайте по-русски
  Всі правки і конструктивні пропозиції до проєкту закону можуть бути відхилені через турборежим, застерігає нардеп

  Ухваленням законопроекту 1210 парламент підкладе "свиню" українській економіці. Про це заявив в ефірі "24 каналу" народний депутат Андрій Ніколаєнко.

  "Зараз цей законопроєкт занадто далекий від того, який потрібен і державі, і економіці. Його не можна запускати. Я боюся, що потім, як завжди, всі правки і конструктивні пропозиції можуть бути відхилені через турборежим", – зазначив народний депутат.

  "Ми розуміємо важливість наповнення бюджету, але якщо парламент буде вносити правки в Податковий кодекс поспіхом, то цілі галузі економіки опиняться під загрозою знищення. Одним із перших зазнає збитків гірничозбагачувальний комбінат, який знаходиться в Кривому Розі. У місті, де народився наш президент. Після його зупинення запанує соціальна напруга. Потрібен розумний баланс. Збільшувати податки треба, але не до таких меж", – зазначив Ніколаєнко.

  Як відомо, минулого тижня парламент не встиг розглянути у першому читанні законопроєкт 1210. Проти його положень виступали економісти, промисловці та експерти. Документом передбачено суттєве підвищення рентних платежів на видобуток залізної руди та подвійне оподаткування продуктів переробки.

  Якщо його ухвалять, застерігають фахівці, імпортувати руду з Росії стане в рази дешевше, попередили депутатів економісти. Наші підприємства змушені будуть зупиняти видобуток через збитковість, інвестори припинять вкладати гроші у модернізацію, компанії через неконкурентоспроможність втратять світові ринки збуту, а роботи позбудуться десятки тисяч українців.

  Попередній матеріал
  11 років за ґратами: у Харкові винесли вирок обвинуваченій у справі про теракт у пабі "Стіна"
  Наступний матеріал
  Українська діаспора у США мітингує проти "формули Штайнмаєра" – "Голос Америки"
  Теги: