http://mrpl.city

Виконком РПЛ очолив екс-директор меткомбінату ім. Ілліча

  Юрій Зінченко тривалий час очолював меткомбінат у Маріуполі і впорався з цим завданням у надскладний час

  До "Радикальної партії" увійшов досвідчений промисловець та відповідальний керівник Юрій Зінченко. Про це заявив лідер партії на презентації Промислового пакету реформ у Маріуполі.

  Як стало відомо, Зінченко відповідатиме за промислову політику та економічний розвиток партії, а також очолить Центрвиборчком. До цього він успішно керував Маріупольським металургійним комбінатом ім. Ілліча.

  "Юрій Зінченко очолював меткомбінат у дуже складний час: коли було невідомо, чи буде Маріуполь українським, і чи будуть тут підприємства. Він впорався завдяки металургам, маріупольцям, мужнім воїнам української армії. Сьогодні Маріуполь – мирне місто, який розвивається і може служити прикладом для всієї країни. Саме тому я мріяв про те, щоб такі люди, як він, були у моїй команді. І моя мрія здійснилася!" – зазначив Олег Ляшко.

  Юрій Зінченко своєю чергою подякував РПЛ за високу оцінку його здібностей та пообіцяв працювати так само відповідально на новій посаді.

  "Мені приємно приєднатися до сильної команди сильного лідера… Упевнений, що ті знання і досвід, які у мене є, дозволять привнести багато користі для того, щоб розвивати не тільки наш Маріуполь, а й всю країну – щоб працювали підприємства, настав мир і ми могли повернути Донбас цілком до складу України", – заявив Зінченко.

  Попередній матеріал
  У Києві перейменували парк Дружби Народів
  Наступний матеріал
  У Маріуполі запустили новий автобусний маршрут
  Теги:

  Надходження до Держбюджету від експорту металобрухту виросли втричі – голова комітету ВР

  Прем'єр підтримав закон про детінізацію ринку металобрухту – Галасюк

  Під загрозою зриву знаходяться виробничі програми двох меткомбінатів – директор "Азовсталі"