5.ua

Віталій Кличко подякував Леху Валенсі за підтримку та допомогу

  Україна вдячна тим державам, які сьогодні її щиро підтримують і допомагають. Про це заявив міський голова столиці Віталій Кличко під час спілкування з пресою в Головному військовому госпіталі, де Кличко разом з екс-президентом Польщі Лехом Валенсою відвідали тяжко поранених на Сході українських бійців.


  "Ми звернулися до пана Валенси з проханням про допомогу нашим хлопцям, які захищаючи Україну отримали каліцтва. І я вдячний Леху Валенсі, що він погодився допомогти патріотам, які потребують лікування і протезування. Ми вдячні справжнім друзям. Бо, коли тобі добре,– то усі друзі. А коли погано,– поруч залишаються далеко не всі з них. Польща – справжній друг України",– наголосив Віталій Кличко.

  Лех Валенса, спілкуючись із пораненими бійцями, сказав, що Європа і світ знатимуть, як дорого обійшлася Україні її свобода.

  "Ви – герої, ваша доля складна, але за свободу треба боротися і це – ваша жертва заради батьківщини. У 21 столітті такої війни бути не може. Ми думаємо як прискорити мир, і, якщо ваш народ буде єдиним, – ви скоріше переможете. В мене теж була складна ситуація, але, коли я об'єднав народ і попросив допомоги у сусідів, ми перемогли", – сказав Лех Валенса.

  Екс-президент Польщі, лауреат Нобелевської премії миру Лех Валенса відвідав Київ на запрошення київського міського голови Віталія Кличка. Вони вшанували пам’ять загиблих патріотів і поклали квіти до меморіального хреста героям Небесної сотні на вулиці Інститутській, пройшлися Майданом, відвідали Михайлівський золотоверхий собор та Головний військовий клінічний госпіталь.

  Також очільник Києва обговорив можливі інвестиційні проекти з головою Наглядової ради компанії "Кульчик інвестмент" Яном Кульчиком та президентом компанії "Поленергія Інтернешнл" Гжегожем Станіславські, які прибули до Києва разом з Лехом Валенсою.
  Попередній матеріал
  Житомирський бронетанковий завод перейшов на режим роботи в три зміни
  Наступний матеріал
  У ГПУ нічого не знають про офіцерів СБУ, арештованих за розстріли на Майдані
  Теги:
  Loading...