5.ua

У ГПУ нічого не знають про офіцерів СБУ, арештованих за розстріли на Майдані

  У Генпрокуратурі України немає  інформації про затримання та арешт чотирьох офіцерів СБУ, які є причетними до розстрілів громадян під час Революції Гідності та про яких заявляв глава СБУ Валентин Наливайченко.


  Про це в ефірі інформаційної програми на одному з телеканалів заявив начальник відділу Головного слідчого управління Генпрокуратури Сергій Горбатюк.

  "У нашому кримінальному провадженні немає заарештованих працівників СБУ", - заявив він.

  Також він зазначив, що затягування із з'ясуванням винних у розстрілах на Майдані відбувається через певний супротив.

  "Відчувається певна прихована протидія.  Для встановлення осіб, які безпосередньо вчиняли якісь злочини у певний час у певному місці, де було виявлено вбитого, нам необхідно встановити, який там був підрозділ", - зазначив Горбатюк.

  "Але, як встановлено в ході розслідування, жодних документів, які б свідчили і які мають складатися працівниками міліції щодо розташування і щодо завдань, які отримують підрозділи, коли виходять на охорону громадського порядку, немає: в якому місці вони стоять і які завдання виконали, і звіт про ці завдання - жодних документів немає у міліції. Частину, починаючи з 19 січня, вони взагалі перестали складати, а частину документів знищували", - заявив Горбатюк.

  Раніше Валентин Наливайченко заявляв про неминучий арешт Януковича.
  Попередній матеріал
  Віталій Кличко подякував Леху Валенсі за підтримку та допомогу
  Наступний матеріал
  Україна переглядає програму озброєння армії новітніми боєприпасами
  Теги:
  Loading...