Законопроєкти
Законопроєкти відкриті джерела

Від прийняття законопроєкту 1210 у нинішньому вигляді виграють передусім російські постачальники сировини – експерт

  Читайте по-русски
  Законопроєкт 1210 вводить низку змін до Податкового кодексу, які збільшують податкове навантаження на багато галузей української економіки

  Від прийняття законопроєкту 1210 в нинішньому вигляді виграє, в першу чергу, Росія. Таку думку в ефірі телеканалу "112 Україна" висловив економічний експерт Віктор Скаршевський.

  Він зазначив, що ініціатори законопроєкту завжди можуть відкликати його.

  "Перш за все, ініціатори – це якраз є "Слуга народу" і члени комітету – податкового комітету, який очолює Данило Гетьманцев", – нагадав експерт.

  За його словами, законопроєкт 1210 є суперечливим і зачіпає інтереси багатьох олігархів.

  "Законопроєкт 1210, де також дуже багато негативних, вибухових, можливо, навіть так можна сказати, новацій. Наприклад, оподаткування, різке підняття ренти на видобуток залізної руди. Постраждають там певні олігархи, але виграють інші олігархи. Перш за все, виграє, в кінцевому підсумку, якщо це буде в тому вигляді впроваджено, – виграє Росія. Тобто російські постачальники цієї сировини ", – заявив він.

  Як нагадало видання, законопроект 1210 вводить низку змін до Податкового кодексу, які збільшують податкове навантаження на багато галузей української економіки, в тому числі на гірничо-збагачувальну галузь.

  Попередній матеріал
  "Шанси України на розміщення інвестицій уже наблизилися до шансів Ефіопії": економіст розкритикував зміни в податковій політиці
  Наступний матеріал
  Фінансовий комітет узгоджуватиме свої дії з Кабміном – Гончарук
  Теги:
  Loading...