Велике прибирання в лікарнях Київщини

  Велике прибирання в лікарнях області. До Дня медика кілька десятків волонтерів Київщини вирішили прибрати території медичних закладів. Організатори акції косили траву, фарбували паркан й висаджували квіти. Як поставилися до такої ініціативи самі лікарі - далі в сюжеті.

  Дев`ята ранку. Вулиця Хрещатик.  Саме за такою адресою у Боярці розташована дитяча поліклініка. А це волонтери. На День медика вони вирішили зробити місцевим лікарям сюрприз - навести лад на подвір`ї закладу.

  За щітку, фарбу й гайда працювати. Волонтер Максим Приймаченко взявся фарбувати довжелезний паркан обласної дитячої поліклініки.

  За спритними прибиральниками ледве встигають медсестри. Кажуть, юнаки й дівчата прийшли прибирати без попередження.

  Завідувачка поліклінки: "Чи якісно наводять лад волотери - стежить Олександр із маленьким сином. Каже, трудівникам роботи небагато - територія медзакладу й без того сяє".

  Олександр, місцевий мешканець: "Травичку виривають , бур`янець - значить якісно працюють".

  Те, що ріже око лікарям і відвідувачам - волонтерам не під силу - каже медсестра пані Віра. З даху закладу почала сипатися плитка.

  Віра: "Тут уже самі ніхто не зробить. це тільки треба щоб була якась організація, щоб визвали організацію. Сюдой ходять люди. воно обривається після дощів. Ми то замітаєм, прибираєм, але ж воно сипеться все. Так хотілося б допомоги свише.

  В обладміністрації лікарям обіцяють сприяти. А ще кажуть - до професійного свята подарують медикам нові "швидкі". 

  Тетяна Подашевська, заступник голови КОДА: "Впродовж цього тижня губернатор планує передати і швидкі допомоги, допомоги і обладнання яке конче необіхдне. будуть швидкі допомоги у 4 районні центри".

  Тим часом волонтери на обласній поліклініці пообіцяли не зупинятись. Велике прибирання влаштують і в сусідніх лікарнях.

  Ганна Рибалка, Олексій Іванченков, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Польська та українська поезія заполонила столичний метрополітен
  Наступний матеріал
  Найгарнішу дівчинку обрали в Дніпровському районі столиці
  Теги: