Найгарнішу дівчинку обрали в Дніпровському районі столиці

  Найгарнішу дівчинку обрали в Дніпровському районі столиці. Сьогодні там відбувся п’ятий ювілейний конкурс "Дніпровська красуня. Міні міс літо 2012". Із 20-ти учасниць змагання без подарунка не залишився ніхто.

  Ось так маленькі красуні презентують себе перед глядачами. Щоби перемогти у змаганні - їм потрібно пройти 5-ть етапів конкурсу. Серед них візитка, домашнє завдання та три дефіле - у народному, авангардному та вечірньому вбранні.

  Всі учасниці - це учениці перших - четвертих класів шкіл Дніпровського району. Повболівати за них прийшли не лише батьки й родичі. В глядацькому залі - цілі команди підтримки із однокласників.

  Завдяки таким конкурсам організатори хочуть розвинути в дівчатках не лише зовнішню привабливість. Кажуть найголовніше в учасницях - це краса внутрішня.

  Олесь Довгий, засновник фонду Олеся Довгого та Катерини Горіної: "Це конкурс не лише зовнішньої краси, це конкурс якостей внутрішньої краси, якостей майстерності, творчості. Кожна учасниця заслуговує на перемогу. Свою міс я уже знайшов і привів її з собою".

  А от журі конкурсу має свої критерії відбору. Оцінюють дівчат за харизму, артистичність та рівень підготовки.

  Наталія Ігнатова, член журі: "Є дівчатка, які більш підготовлені, є дівчатка, які менш підготовлені. Але всі вони заслуговують на право приймати участь в цьому конкурсі і, звичайно, на право десь іти далі".

  За підсумками 5-ти конкурсів почесне журі обрало одну найдостойнішу. Надія Понова, яка й посіла перше місце, до цієї перемоги йшла 5 років. Участь у змаганні "Дніпровська красуня" вона брала щорічно з моменту його заснування.

  Надія Понова, переможниця конкурсу: "Я займалася танцямит, я ходила на репетиції для цього конкурсу і зайняла перше місце. В мене дуже багато друзів тут знайшлось, справжніх друзів. Тому вони всі достойні".

  Однак без подарунку додому ніхто не пішов. Кожна із учасниць отримала свій приз та власний титул.

  Ольга Сас-Тарасова, Микола Лебедєв, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Велике прибирання в лікарнях Київщини
  Наступний матеріал
  У київському театрі оперети відбудеться прем`єрний показ "Циганського барона"
  Теги: