zn.ua

"УЗ" не досягла компромісу з бізнесом щодо залізничних тарифів – ФРУ

  Бізнес запропонував підвищення тарифів на 11,3%, на що керівництво "Укрзалізниці" не погодилось

  "Укрзалізниця" не змогла досягнути компромісу з промисловцями щодо розмірів підвищення залізничних тарифів на вантажоперевезення. Про це стало відомо за підсумками розширеного засідання президії ради Федерації роботодавців України за участі топ-менеджменту "УЗ", галузевих асоціацій та Держрегслужби, яке відбулося напередодні.

  Як стало відомо, у ході засідання бізнес був готовий піти на компроміс та погодитися на підвищення залізничних тарифів на рівні 11,3%, хоча спочатку консолідована позиція полягала у 8,4% підвищенні.

  Утім, керівництво "УЗ" так і не змогло дійти згоди з представниками бізнесу.

  Як стало відомо, протягом тижня Президія ради ФРУ двічі розглядала відповідне питання й пропонувала компромісні рішення для "УЗ". Але й остання пропозиція щодо підвищення тарифів на 11,3%, за умови, що  наступного року підвищення становитиме не більше 4,5% за умови виконання "Укрзалізницею" інвестпрограми, була відхилена.

  "Для компромісу, для розвитку залізниці ми вирішили погодитися на 11,3% зростання тарифів. Є надія, що УЗ прислухається до думки бізнесу", – відзначив на засіданні глава ФРУ Дмитро Олійник.

  Однак, в.о. глави "Укрзалізниці" Євген Кравцов, директор з економіки та фінансів Андрій Рязанцев та фінансовий директор компанії Олександр Бужор відмовились від компромісу з боку бізнесу в категоричній формі і заявили, що компанію влаштовує лише індексація на 15% цьогоріч.

  "В якості альтернативи ми погодилися на 15%, щоб прийти до спільного знаменника з бізнесом", – прокоментував Кравцов.

  Представники бізнесу сприйняти таку заяву не як компроміс, а спробу "ламання бізнесу через коліно".

  Зауважимо, що раніше прем'єр-міністр Володимир Гройсман закликав знайти компромісне рішення між "УЗ" та бізнесом щодо підвищення тарифів на залізничні вантажоперевезення. 

  Попередній матеріал
  "Дерусифікація країни": Закон про мовні квоти на телебаченні набув чинності
  Наступний матеріал
  Каленков назвав підприємства, які найбільше недоотримують напіввагони УЗ
  Теги:
  Loading...

  Уряд погодив контракт із в.о. голови правління "Укрзалізниці" Кравцовим

  Через "Укрзалізницю" ми змушені зараз знизити виробництво – гендиректор АКХЗ

  "Укрзалізниця" має можливість не підвищувати тарифи 3 роки – Галасюк