Віктор Галасюк
Віктор Галасюк Віктор Галасюк / Facebook

"Укрзалізниця" має можливість не підвищувати тарифи 3 роки – Галасюк

  Народний депутат пропонує продати 10% акцій "УЗ" стратегічному інвесторові

  Підвищення вантажних тарифів – не єдиний та не найліпший спосіб для "Укрзалізниці" знайти кошти. Про це заявив голова комітету ВР з питань промислової політики і підприємництва Віктор Галасюк, передає "Сегодня".

  "Наша команда Радикальної партії пропонує альтернативу – як не підвищувати тарифи три роки і значно розвинути інфраструктуру "Укрзалізниці", закупити нові вагони. Треба продати 10% акцій "Укрзалізниці" стратегічному інвесторові. Це дасть кілька десятків мільярдів гривень надходжень. На ці гроші потрібно купувати нові вагони, модернізувати залізницю, розвивати виробництво. І не треба підвищувати тарифи", – зазначив Галасюк.

  Депутат вважає, що такі заходи дозволять одночасно подолати корупцію, розвивати "Укрзалізницю" і не підвищувати тарифи. Утім, для реалізації такого плану потрібно прийняти відповідні нормативні акти.

  "Ми звертаємося до прем'єр-міністра, до міністра інфраструктури. І ми в парламенті готові забезпечити прийняття такого законодавства", – зазначив нардеп.

  "Потрібна не огульна приватизація, не розкрадання державного майна і не консервація корупції та неефективності, які існують сьогодні. Потрібен інший, альтернативний шлях, який ми пропонуємо – корпоратизація, залучення інвестицій. Не треба підвищувати тарифи так, як це сьогодні хоче зробити Мінінфраструктури. Тоді працюватимуть українські металурги, шахтарі, аграрії, будуть перевозити продукцію. Україна буде з експортом, гривня буде сильна", – переконаний Галасюк.

  Попередній матеріал
  Учені представили 3D-реконструкції облич людей на основі одного знімка
  Наступний матеріал
  Гендиректор "Азовсталі" відзначає дефіцит брухту, чекає проведення УЗ прозорого тендеру з металобрухту
  Теги:
  Loading...

  "Укрзалізниця" має ресурс і не потребує підвищення тарифів – Гундер

  Галасюк: Потрібно змусити "Укрзалізницю" шукати внутрішні резерви, а не підвищувати тарифи

  В "Укрзалізниці" існує корупційна система розподілу вагонів – Гройсман