facebook.com

Гендиректор "Азовсталі" відзначає дефіцит брухту, чекає проведення УЗ прозорого тендеру з металобрухту

  Ситуація на ринку металобрухту знову загострюється, наголосив гендиректор "Азовсталі"

  Запаси готового для реалізації металобрухту "Укрзалізниці" складають близько 128 тис. тонн. Про це повідомив генеральний директор металургійного комбінату "Азовсталь" Енвер Цкітішвілі на своїй сторінці в Facebook.

  "Ситуація на ринку металобрухту знову загострюється, вже фіксуємо його нестачу. Як не дивно, ми відчували себе набагато впевненіше в більш дефіцитний період року (червень-липень) саме завдяки поставкам обсягів брухту "Укрзалізниці". За нашою інформацією, запаси готового для реалізації металобрухту УЗ становлять близько 128 тис. Тонн, а це близько 700 млн. грн. додаткових доходів для фінансування інвестпрограми УЗ (можна придбати 5 нових магістральних тепловозів або зробити капремонт 35 існуючих одиниць)", – написав він.

  Він зазначив, що металурги чекають проведення тендерів на прозорих умовах, за аналогією з тими, які проводилися в червні 2017 року відповідно до рекомендацій КМУ і особисто прем'єр-міністра України.

  "Сподіваюся, що і новий керівник УЗ Євген Кравцов не допустить зловживань в процесі реалізації даного найважливішого, як для ГМК, так і для економіки країни металургійної сировини, і вже найближчим часом УЗ оголосить тендер з продажу брухту", – підсумував він.

  Попередній матеріал
  "Укрзалізниця" має можливість не підвищувати тарифи 3 роки – Галасюк
  Наступний матеріал
  "Новий інструмент фінансування": Гройсман розповів, коли розпочне роботу "Дорожній фонд"
  Теги: