МЗС 5.ua

У МЗС засудили візит грецьких підприємців до окупованого Криму

  Коментар МЗС України у зв’язку з приїздом групи грецьких підприємців до окупованої Росією АР Крим

  Міністерство закордонних справ України засудило приїзд 30 березня грецьких підприємців на чолі з членом Ради з розвитку туризму муніципалітету Корінф Георгіосом до анексованого Росією. У відомстві зазначили, що цей візит не був погоджений з українською стороною та відбувся з порушенням законодавства України.

  "Розглядаємо таку поїздку грецьких громадян як вияв неповаги до державного суверенітету України, свідоме нехтуванням законодавства України і політики Грецької Республіки та Європейського Союзу з невизнання незаконної окупації та анексії Автономної Республіки Крим та м. Севастополь", - мовиться в тексті.

  З огляду на це МЗС України вкотре закликало іноземних громадян чітко дотримуватися законодавства України та Порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї.

  "В Україні реагуватимуть на будь-які факти порушення встановленого порядку. В Україні очікують також на належну реакцію офіційних кіл Грецької Республіки на факт порушення її громадянами законодавства України та політики невизнання спроби анексії Криму, яка реалізовується ЄС та Грецією", - зазначили в українському зовнішньополітичному відомстві.

  Нагадаємо, українські парламентарії закликають світову спільноту засудити заборону Меджлісу самопроголошеною владою Криму. Відповідне звернення Верховна Рада скерує до Організації Об'єднаних Націй, Європейського парламенту, Парламентської асамблеї Ради Європи та світових лідерів. 

  Попередній матеріал
  "ВКонтакте" вперше за 10 років змінить дизайн
  Наступний матеріал
  Закоханий невдаха загубив обручку в океані під час освідчення
  Loading...

  Окупанти переміщують з Криму музейні цінності – Кириленко

  Порошенко: Санкції проти Росії мають діяти до настання миру на Донбасі та повернення Україні Криму

  РФ має намір розмістити ядерне озброєння на території тимчасово окупованого Криму - Порошенко

  Українське видавництво видасть підручники кримськотатарською мовою