firstsocial.info

Українське видавництво видасть підручники кримськотатарською мовою

  Собівартість підручників через невеликий тираж буде близько 300 грн

  Видавництво "Букрек" із Чернівців випустить підручники кримськотатарської мови та інтегрований курс літератури, до якого входить курс кримськотатарської літератури для восьмих класів загальноосвітніх шкіл України до 2016-2017 навчального року. Про це "Крим.Реаліям" сказала директор "Букрек" Дарина Максимець.

  За її словами, у видавництва, що спеціалізується на літературі національних меншин України, немає конкурентів на оголошеному МОН конкурсі. Конкурс був оголошений у лютому, а його результати стануть відомі наприкінці березня 2016 року, додала Максимець.

  Вона зазначила, що наклад складе 300 примірників, а собівартість підручників через невеликий тираж буде близько 300 грн. "Наш прибуток - 5%", - повідомила директор видавництва.

  Максимець також розповіла, що минулого року міністерство своєчасно і в повному обсязі сплатило замовлення. У 2015 році "Букрек" отримав замовлення на підручники кримськотатарської мови та інтегрований курс літератури для 4-х і 7-х класів загальноосвітніх шкіл і виконав його.

  "Ми відчували особливе сприяння в тому, що стосувалося підручників кримськотатарською, міністерство виявило оперативність", - зауважила Максимець.

  Видавець також зазначила, що на відміну від підручників українською мовою, половину вартості яких оплачують з державного бюджету, а половину з місцевих бюджетів, МОН повністю оплатило підручники для кримськотатарських класів.

  Як повідомляв 5.ua, у листопаді 2016 року в Криму окупанти спалили книги у турецькому ліцеї, а викладачів – розігнали. Нагадаємо, після незаконної анексії Криму Росією в березні 2014 року, кримськотатарська мова і література викладаються в місцях компактного проживання кримських татар на півдні Херсонської області України.

  Попередній матеріал
  Завтра фракції мають офіційно висунути Гройсмана на посаду прем’єра - Луценко
  Наступний матеріал
  СБУ попрощалася з російським журналістом Кушанашвілі
  Loading...

  Шкільні підручники будуть закуповувати на місцях – Квіт

  ВР проголосувала за безоплатне надання школам підручників

  Комплект підручників для одного класу коштує від 800 до 1000 грн – Гриневич

  Книгарні в РФ відмовилися продавати книгу Сенцова