У київському осередку Асоціації міст України обрали нового голову

  Голову правління обрали у київському осередку Асоціації міст України. Також - там познайомилися із новими мерами.
  Чільником обласної асоціації - удруге став мер Обухова - Володимир Мельник. Його заступником - Бориспільський міський голова Анатолій Федорчук. Нагадаємо, обласна асоціація міст України - недержавне об`єднання, створене 12 років тому. Його мета - співпраця мерів із обладміністрацією та залучення інвестицій у розвиток міст і селищ Київщини. Сьогодні до організації входять 36 міст Київщини  - це зокрема, Біла Церква, Бориспіль, Боярка, Вишгород та інші.

  Володимир Мельник, голова правління регіонального відділення Асоціації міст України: "Це просто плановий перехід до слідуючого двохрічного етапу, тому що ми обираємося на 2 роки, членів правління і гололву правління. Першочергове завдання  - дати досвід тому хто залишився,хто не вперше прийшов сільським селищним головою і тим людям, які прийшли нові".

  Анатолій Присяжнюк, голова Київської облдержадміністарції: "Будуть розглядатись питання щодо проведення опалювального сезону,щодо вирішення питань освітянських. Ми закінчує рік, ми повинні заразми повинні уже зараз думати яким чином його закінчити.Своєчасно видати заробітну плату,ми повинні формувати бюджет 2011 року,і разом із мерами міст, із Асоціацією ми ці питання будемо обговорювати".

  Попередній матеріал
  Мартинюк пропонує обрати мера і голову Київради на наступних місцевих виборах
  Наступний матеріал
  Близько 5 відсотків ліків у столиці - підроблені
  Теги: