У Києві пройшов відкритий урок толерантності

  Відкритий урок до всесвітнього дня толерантності провели у Києві. Для кращого розуміння доброти учасники та просто перехожі використовували пензлі, музику, одяг та власне тіло.
  11 ляльок із пінопласту можна було розмалювати на свій смак. У цьому практичному занятті найбільше вправлялися дітлахи. А ось павутину стереотипів несприйняття, оформлювали здебільшого дорослі. Для цього вони скористалися методикою, вперше винайденою у Нідерландах. Від імені дівчинки Люше були написані зворушливі послання до анонімних адресатів та розклеяні по містах. Організатори акції вважають, що такі заклики до проявів доброти розуміють на будь-яких мовах. Учасники закріплювали творчо викладену тему толерантності запальним спільним танцем або полум`ям свічки. В Україні, як і в цілому світі, вороже ставлення до себе найчастіше відчувать ті, хто відрізняються кольором шкіри, національністю чи сексуальною орієнтацією. Прояви агресії бувають найрізноманітнішими.

  Анна Чередниченко, школярка: "Начинают меня сравнивать с шоколадом. Вот это мне не нравится...бывает - едешь в метро и на эскалаторе начинают пальцами тыкать. Ну неприятно, но я стараюсь не обращать на это внимания".

  Анна Ленчовська, виконавчий директор конгресу національних громад України: "З 2006 року в Україні почали фіксувати саме вбивства на грунті ненависті. до того у нас була тільки мова ворожнечі. але тепер почали фіксувати ці вбивста. вони вимірюються десятками, а в Росії це вже сотні".

  Попередній матеріал
  У Саудівській Аравії розпочався Великий Хадж
  Наступний матеріал
  Шимпанзе скупилися на зиму в китайському супермаркеті
  Теги: