Целовальнік: реконструкція Андріївського узвозу триватиме до 2015 року

  Реконструкція Андріївського узвозу триватиме до 2015 року. Про це заявив головний архітектор Києва під час виїзної наради з головою КМДА, Олександром Поповим.

  За його словами, капітальний ремонт вулиці неможливо завершити наступного місяця, адже реконструкції потребують усі фасади будинків. Наразі жодної повністю відреставрованої будівлі на узвозі немає. Роботи виконують лише частково, аби встигнути до дня Києва. В адміністрації обіцяють - до кінця травня на узвозі прокладуть бруківку та нададуть належного зовнішнього вигляду фасадам. Аварійні ж будівлі зустрічатимуть день Києва, а потім і футбольне Євро, за плівкою. Аби зберегти вигляд вулиці, в КМДА вирішили облаштувати для таких будинків натяжні фасади із нанесеними на них зображеннями. А після завершення чемпіонату - реконструкцію продовжать.

  Олександ Попов, голова КМДА: "Тут основний нюанс - щоб зробити якщо не на століття, то на півтоліття точно. Тому тут використовуються самі сучасні матеріали, якісні матеріали, і я переконаний, що цей капітальний ремонт, реконструкція узвозу - це мінімум на 30-50 років".

  Сергій Целовальнік, головний архітектор Києва: "Сейчас обстановка Євро-2012. Мы все просто хотим увидеть спуск, как елемент города. Сейчас это будет просто приведено в порядок, как говорится, чтоб не упало и чтобы выглядело красиво. С этим надо соглашаться - или мы хотим опозориться и не иметь ничего готового, или мы хотим сделать приличный фасад".

  Попередній матеріал
  У німецькому зоопарку публіці презентували рідкісне мавпеня
  Наступний матеріал
  Держава не забезпечує ліками хворих на рак українців
  Теги: