Під Києвом пройшли міжвідомчі антитерористичні навчання

  Антитерористичні навчання під Києвом: згідно з легендою, терористи захопили пасажирський літак, а на його перехоплення з військового аеродрому піднялися два винищувачі. Їм вдалося змусити літак приземлитися. У навчаннях до підготовки Євро-2012 брали участь усі силові структури.

  З військового аеродрому у Василькові в небо здіймається винищувач Міг-29. Його мета - змусити приземлитися захоплений терористами літак.

  За 10 хвилин у небі з`являється захоплений Ан-26 з умовними терористами на борту. У викрадачів немає вибору - вони скеровують повітряне судно на посадку .

  До справи береться антитерористичний загін СБУ "Альфа". Бійці без жодного пострілу знешкоджують терористів. Їх виводять у кайданках, одного забирає швидка.

  Примусова посадка літака і знешкодження терористів - це легенда міжвідомчих антитерористичних навчань, у яких взяли участь представники усіх силових відомств. Головне завдання - навчитися співпрацювати чітко і злагоджено.

  Василь Нікіфоров, в.о. командувача Повітряних сил України: "Наша задача була ще раз відпрацювати взаємодію між всіма нашими структурами - СБУ, Антитерористичного центру при СБУ, Міністерства внутрішніх справ, Міністерства надзвичайних ситуацій, ну і Збройних сил України".

  Олександр Бірсан, керівник міжвідомчого координаційного штабу з питань безпеки і правопорядку турніру Євро-2012: "І ми зараз перевіряємо наявнісь так званих "білих пятен" на стику відповідальності цілої низки структур, які залучені, наприклад, до захисту повітряного простотору".

  Силовики запевняють: безпека Євротурніру в Україні - завдання надзвичайно важливе. Схожі міжвідомчі тренування обіцяють повторити на базі усіх міст-господарів Євро-2012.

  Показовими виступами та постійними тренуваннями вітчизняні силовики хочуть показати іноземцям і українцям, що, як мінімум, на час проведення Євро-2012 повітряний простір над Україною у безпеці.

  Андрій Ковальов, Юрій Підлісевич, 5 канал.

  Попередній матеріал
  У Бахрейні тривають масові акції протесту
  Наступний матеріал
  У німецькому зоопарку публіці презентували рідкісне мавпеня
  Теги: