Торговий центр біля НСК "Олімпійський" почнуть зносити 01.03.2008

  Камінь на каменю не залишиться від торгового центру перед НСК "Олімпійський" вже цієї весни. Зносити його почнуть першого березня. А до цього часу одразу дві, приватна та комунальна, експертні комісії порахують збитки інвестора-забудовника. В обмін "Юджин" отримає від міста нові земельні ділянки.
  Про це домовилися сьогодні під час зустрічі представники Київської міськдержадміністрації та інвестора-забудовника. Щоправда, зноситимуть лише те, що на поверхні. Підземну парковку не чіпатимуть. Вона так і залишиться у власності інвестора. Навзамін недобудованого торгово-розважального комплексу "Троїцький" компанія отримає одну або кілька земельних ділянок - їхня ринкова вартість покриватиме збитки. Які саме ділянки та в яких районах міста - протягом тижня запропонує управління земельних ресурсів. Ймовірно, це буде земля неподалік майбутнього стадіону. Із його остаточною адресою обіцяють визначитися найближчими днями.

  Андрій Вишневський, юрист компанії "Юджин": "Це було дуже не легке для нас рішення, тому що йдеться фактично про те, що "Юджин" не повністю компенсує ті збитки, які має. Приблизно, ті втрати, які ймовірно понесемо це від 50 до 80 мільйонів доларів".

  Анатолій Голубченко, перший заступник голови КМДА: "Якщо ми говоримо про втрачину вигоду компанії "Юджин" то треба ж говорити і про втрачену вигоду міста, місто теж втратило дуже багато від того що ми стільки місяців не можемо нормально працювати по підготовці до Євро-2012. Навіть уявити собі важко, що якщо Євро перенесеться у друге місто через "Юджин", яка буде втрачена вигода як її потім компенсувати".
  Попередній матеріал
  Мешканці Жулян пікетували Секретаріат Президента з вимогою надати їм землю
  Наступний матеріал
  Ющенко вимагає відставки головного ДАІшника країни (РЕПОРТАЖ, ВІДЕО)
  Теги:
  Loading...