Ющенко вимагає відставки головного ДАІшника країни (РЕПОРТАЖ, ВІДЕО)

  Зі спікером треба поводитися чемно. Нехороший жест в бік Арсенія Яценюва від керівника спецпідррозділу "Кобра" - і кар`єри немає! Тепер Віктор Ющенко вимагає відставки головного ДАІшника країни та керівників спецрозділу "Кобра". Про це Президент заявив на розширеному засіданні у Міністерстві внутрішніх справ. Він гостро розкритикував роботу ДАІшників через відсутність на дорогах розмітки, дорожніх знаків, та не зменшення кількості жертв ДТП у деяких регіонах.
  В гостях у міліції після оновлення керівництва. Президент приїжджає на колегію МВС і одразу береться за кадрові читски. Віктор Ющенко і так не задоволений роботою міліціонерів , а тут ще Голова Верховної Ради Арсеній Яценюк пожалівся на бєзпрєдел на доргах. Високпоставлений ДАІшник ледве не збив його автомобіль на вихідних.

  Арсеній Яценюк, голова Верховної Ради: "Я щиро думав, що він просто не бачив автомобіля, а потім цей джип здає вправо, в нього опускається вікно звідти витягується рука і показується середній палець – тобто видно, що людина дивиться американські фільми. "Він – заступник начальника "Кобри", а користується автомобілем Porsche Cayenne 2007 року. Середня вартість такої машини 200 тисяч доларів".

  Рапорт на стіл Юрію Луценку і геть із зали. Ющенко вимагає негайного звільнення керівництва Кобри та ДАІ. В результаті лише одна людина в погонах залишає приміщення. Але Президент не заспокоюється - більшого зухвальтсва він в житті не бачив.

  Віктор Ющенко, Президент України: "Вам не надано повноважень на таку поведінку. Це не та мета, з якою я прийшов на посаду Президента. Вибачте, я не пересікаю осьову і зупиняюся на червоне світло. Поведінка, яку демонструє сьогодні провідне управління ДАІ повинна принижувати все суспільство. Тому я не збираюся з цим миритись".

  Далі Юрій Луценко витримує паузу і чекає поки не вчухнуть емоції. Він і хоч червоніє за своїх підеглих, але намагається перевести увагу Президента на інші проблеми. Розповідає про погіршення кримінагенної ситуації, недосконале законодавство та збільшення обігу наркотиків. І лише напрікнець свого виступу заступається за начальника ДАІ. Коломієць не винен.

  Юрій Луценко, міністр внутрішніх справ: "Я просив би сьогодні дати Коломійцю, який місяць займався безпекою на дорогах, суворе стягнення за службову безвідповідальність і просив би на цьому обмежитись".

  Утім відповідь Президента Луценко так і не почув. Віктор Ющенко знову обрушив на присутніх в погонах чергову порцію критики. Радить генералам патрулювати вулиці і зупиняти всіх порушників. А Тим хто не хоче - вкотре вказав на двері. Інакше наступного разу звільнить усіх.

  Андрій Жигулін, Андрій Поставець, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (9.10Мб)
  Попередній матеріал
  Торговий центр біля НСК "Олімпійський" почнуть зносити 01.03.2008
  Наступний матеріал
  П`ять країн вже офіційно визнали незалежність Косова (РЕПОРТАЖ)
  Теги:
  Loading...