Мешканці Жулян пікетували Секретаріат Президента з вимогою надати їм землю

  Від Кільцевої до Банкової – за право на землю понад триста мешканців Жулян пікетували вранці Секретаріат Президента. Цьому передували кілька мітингів під мерією та перекриття автошляху. Досі безрезультатно.
  Причина невдоволення - суперечливі рішення Київради, що заважають шестистам жулянським родинам отримати землю у власність. Ідеться про сто двадцять чотири гектари, з яких кожна родина має отримати по вісім соток. Нагадаємо, минулої весни Київрада таку приватизацію дозволила. Але одразу потому - влітку - скасувала свою ж ухвалу. За цей час левова частка території Жулян була виділена фірмам-забудовникам. Натомість самим мешканцям відмовили навіть у квартоблікові. У Секретаріаті Президента на скарги пікетувальників відреагували обіцянкою винести чергову догану столичним урядникам.

  Надія Овчарук, голова ініціативної групи мікрорайону Жуляни: "Ми нікого на свою землю не пустимо. У нас єдина надія, що почує Президент. До речі, у нього було доручення - розібратися і Медведько і Черновеького, щоб ці 8 соток нещасних нам віддали".

  Юлія, мешканка Жулян: "Нам нічого не роблять в багнюці по коліно ходимо, а землю відбирають. Колись ця земля належала радгоспу "Совки", а тепер хотять цю землю у нас забрати під торгові центри. Ми намірені голодувати, намірені пікетувати до останнього".
  Попередній матеріал
  Столичні приватні перевізники погрожують масовим страйком
  Наступний матеріал
  Торговий центр біля НСК "Олімпійський" почнуть зносити 01.03.2008
  Теги:
  Loading...