Столичні приватні перевізники погрожують масовим страйком

  За два тижні київські маршрутки можуть не виїхати на свої маршрути. Приватні перевізники вкотре погрожують масовим страйком, якщо міська влада не скасує мораторій на підвищення цін на проїзд.
  Через низькі тарифи їхні підприємства зазнають збитків. За підрахунками перевізників, ціна має зрости щонайменше на п`ятдесят копійок. Вони стверджують, ані мер, ані його заступники досі не зустрілися з перевізниками, щоби залагодити проблему. Щодень дедалі менше маршруток виїздять на вулиці Києва. На сьогодні їх не працює близько трьохсот. Причина - масові звільнення водіїв та автослюсарів. В Асоціації приватних перевізників припускають, що у такий спосіб місто намагається позбутися цього виду транспорту взагалі. Вже цього тижня вони почнуть розповсюджувати серед киян листи з попередженням про можливий страйк.

  Іван Салій, постійна комісія Київради з питань транспорту: "Завершиться точно так, як було з тарифами на тепло, коли в три і два рази, в три і п`ять разів. І ви знаєте. що реальна вартість уже в метрополітені - півтори гривні, обов`язково потрібно, що в Київпастрансі теж десь півтори, один і дві гривні. А реальні дотації вони - до двухсот мільйонів кожна - але це тільки тридцять відсотків того що треба".
  Попередній матеріал
  У Києві встановлять контейнери для роздільного збору сміття
  Наступний матеріал
  Мешканці Жулян пікетували Секретаріат Президента з вимогою надати їм землю
  Теги:
  Loading...